© Maxime Delvaux

Ons team

EVENTS & COMMUNICATIE

Zit je vol creatieve ideeën die je wil voorleggen aan MAD? Heb je vragen over de communicatie of pers? Of ben je op zoek naar een ruimte om te huren? 

Dieter Van Den Storm — Creative & Communication Director
dieter.vandenstorm@mad.brussels

Alice Lepoutre — Communication & Content Creation
alice.lepoutre@mad.brussels

Alexandra Borgerhoff — Communication & Content Creation
alexandra.borgerhoff@mad.brussels

Lore Detremmerie — Communication & Content Creation
lore.detremmerie@mad.brussels

Margaux Dibos — Event Creation
margaux.dibos@mad.brussels

 

BUSINESS

Op zoek naar zakelijk of praktisch advies? Ons team staat klaar om je te helpen met vragen over startergidsen, bedrijfsbeslissingen en marketingoplossingen. 

Peggy Acke — Business Advisor
peggy.acke@mad.brussels

Tatiana Coeme — Eco Design Officer
tatiana.coeme@mad.brussels

MAD INCUBATOR

Ben je op zoek naar een creatieve omgeving om je bedrijf op te starten? Ben je geïnteresseerd in een ruimte waar je kan communiceren met gelijkgestemde makers? 

Adeline Faveau — Incubator Officer
adeline.faveau@mad.brussels

 

SUPPORT

Wil je solliciteren voor een jobaanbieding, heb je vragen over een factuur of heb je een algemene vraag over MAD Brussels. Aarzel dan niet om contact met ons ondersteunend team op te nemen. 

Daphrose Nkundwa — Financial & HR Director
daphrose.nkundwa@mad.brussels

Anne Vertongen — HR Officer
anne.vertongen@mad.brussels

Cornelia Van Den Boogaart — Welcome Desk Officer
cornelia.vandenboogaart@mad.brussels

Inas Ben Bachir — Finance & Administration Officer
inas.benbachir@mad.brussels

Virginie Paret — Finance & Administration Officer
virginie.paret@mad.brussels

Ludovic Goossens  — concierge